בניית אתרים בוורדפרס

בניית אתר לעסקים קטנים

בניית אתר לעסקים קטנים

אתר אינטרנט מהווה חלק בלתי נפרד מתעודת הזהות של עסקים גדולים, אך בעלי עסקים קטנים נוטים לחשוב שניתן לנהל עסק גם בלעדיו. אבל את האמת? דווקא כבעלי עסקים קטנים אתם חייבים לעצמכם אתר אינטרנט שיאפשר לכם לפרוץ את כל גבולות השוק ולהפוך לעסק מצליח שכל עתידו לפניו.

אתר? דווקא לעסקים קטנים

ניהול עסק קטן הוא פרויקט שאיננו פשוט מכל בחינה ועשוי להפוך למורכב ואפילו למייאש, כשלצדכם עשרות עסקים קטנים אחרים המספקים שירותים דומים למערך השירותים שלכם וכולם, ממש כמותכם, מחפשים נואשות את הדרך ליצירת בידול משמעותי שיעניק לעסק מקום משלו בלבה של התחרות העסקית חסרת הרחמים ויאפשר לו לייצר יתרון ניכר משלו על פני יתר המתחרים. במילים אחרות, כולם מחפשים את אתר האינטרנט שיהפוך אתכם מעוד עסק אבוד לעסק בעל נוכחות משלו.

אתר בנוי היטב פונה היישר לליבו של הלקוח, משרת את מטרותיו השיווקיות הספציפיות של העסק, ובעידן בו כלל העסקאות יוצאות אל הפועל רק לאחר סקר שוק ברשת, הוא מציע את המענה העדכני ביותר למטרותיו העסקיות של בית העסק הקטן המחפש את הדרך הנכונה ביותר לפריצה קדימה.

למה דווקא אתר?

בניגוד לרשתות הענק ולבתי העסק הגדולים והמבוססים המצוידים בתקציבי פרסום נדיבים המאפשרים להם לממן את עלויות הפרסום בכלל המדיות האפשריות, הרי שעסקים קטנים זקוקים לאמצעי פרסום ממוקד, יעיל, ואפקטיבי אשר יאפשר להם לפנות באופן ישיר אל קהל היעד הפוטנציאלי ולקלוע בול אל המסרים השיווקיים הנדרשים, מבלי לבזבז הון על פרסום בעיתונות הכתובה, למשל, אשר פונה אל קהל יעד מצומצם, בלתי ממוקד ובלתי מפולח, ולרוב, איננו יעיל דיו, הגם שעלותו גבוהה הרבה יותר.

אם מודעת פרסום לא גדולה בעיתון דורשת הון לא קטן, מוגבלת במספר המילים ומתפרסמת לתקופה מוגבלת בלבד, הרי שאתר אינטרנט מלווה בהוצאה חד פעמית, להוציא עלות אחסון האתר לאורך זמן, ובניגוד לאורך חיי המדף המוגבל של מודעת פרסום בעיתונות, הוא מייצר חשיפה רצופה הצוברת תאוצה עם הזמן ומאפשרת להגדיל באופן משמעותי את שיעורי המכירות של בית העסק.

בניית אתר לעסקים קטנים – מה כולל השירות?

בעלי עסקים קטנים, השואפים למקסם את חשיפת העסק לקהל לקוחותיהם הפוטנציאלי ומבקשים להזניק את בית העסק תוך שימוש במרשתת ככלי השיווק האפקטיבי והעדכני ביותר, נתקלים, לרוב, במגבלה המלווה עסק קטן בכל מישורי פעילותו: סוגיית התקציב.

לכן, אם נצא מתוך נקודת ההנחה שכעסק בסדר גודל קטן אין לכם כסף מיותר, חשוב שתבחנו בכובד את ראש את חבילת השירותים המוצעת לכם במסגרת בניית אתר לעסקים קטנים ותוודאו כי היא כוללת את כלל השירותים הנדרשים לבניית אתר מצליח ואפקטיבי שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר לאורך זמן.

מכלול השירותים שחשוב שתקבלו במסגרת בניית אתר לעסקים קטנים:

  • מערכת ניהול תוכן – מערכת ניהול התוכן של האתר אמורה להיות מתקדמת, מחד, וידידותית למשתמש, מאידך, כך שתוכלו לערוך בה שינויים בקלות ולהזין בה בכוחות עצמכם נתונים בהתאם לצורך בכל שלב בעתיד.
  • עיצוב – עיצוב האתר עשוי להיות מבוסס על תבנית עיצוב קיימת / על עיצוב מותאם אישי, בהתאם לרצונכם ולתקציבכם.
  • SEO – על מנת שיהיה אפקטיבי, על האתר להיות מותאם בקפידה לכללי קידום האתרים הנכונים.
  • תמיכה מקצועית: חשוב שתיהנו מליווי אישי מקצועי של מומחי החברה אם בראשית הדרך ואם לאורך זמן.
  • בניית מותג: אם חשוב לכם לא לדרוך במקום, וודאו שהחברה אינה מסתפקת רק במתן שירותי בניית אתר לעסקים קטנים וביכולתה לספק מענה גם בתחום הקידום ברשתות החברתיות כמו גם בהתאמת האתר למובייל.
  • שפות: וודאו שהאתר תומך במגוון שפות, למקרה הצורך בעתיד הקרוב או הרחוק יותר.

על מה חשוב לתת את הדעת בבניית אתר לעסקים קטנים?

תקציבו של בית העסק הקטן, כאמור, הינו מוגבל. לכן, כשמדובר באתר לעסק קטן, אין מקום לניסוי ולטעייה וחובה לייצר את האתר האפקטיבי והיעיל ביותר שילווה את בית העסק לאורך זמן ויספק לו מענה שיווקי אופטימלי לכל אורך הדרך.

הולכים על בניית אתר לעסקים קטנים? אם חשוב לכם למקסם את תוצאות השקעתכם, השקיעו באתר המתוכנן באופן אופטימלי לקידום אורגני ולקידום ממומן ואל תוותרו על רמת אינטראקטיביות גבוהה ועל הנעה איכותית לפעולה, שבשורה התחתונה, הינה בעלת החשיבות הגבוהה ביותר. אל תתפשרו על עיצוב בראש שלכם, המשדר את המסר השיווקי שלכם באופן הקולע ביותר ומדבר בשפתו של קהל היעד שלכם מכל בחינה אפשרית. גם אם העסק שלכם קטן, הבסיס להצלחתו של האתר תלויה ברמה השיווקית שלו, כך שבכל הנוגע לבניית המסר השיווקי שלכם, הבא לידי ביטוי בעיצובו של האתר, בעיצוב התוכן ובכלל, אין מקום לקיצורי דרך או לפשרות.

מהירותו ויעילותו של מערך ניהול דפי הנחיתה כמו גם מהירותו ויעילותו של מערך ההמרה ללידים, הכולל את הרכישה / השארת פרטי הקשר של הלקוח, מהווים גם הם פרמטר בעל חשיבות קריטית להגברת סיכויי המכירה שלכם. כמו כן, כדאי לדרוש מראש אפשרות לשליחת ניוזלטר לרשימת דיוור משלכם, בתקווה שתתבססו במהירות ותגיעו לשלב זה במהירות האפשרית.

הגיע הזמן להתקדם...

השאירו פרטים לחזרה מהירה