קידום אתרים אורגני

כלים לקידום אתרים בגוגל | מה הם הכלים הטובים ביותר ?

כלים לקידום אתרים

כלים לקידום אתרים בגוגל – בואו תראו מה אספנו עבורכם :

העבודה של מקדמי אתרים היא עבודה מורכבת, בכל זאת לא קל להגיע למקום הראשון בגוגל. יש לכסות תחומים רבים ולפעול בזירות שונות על מנת להביא תוצאות. כמובן שישנם כלים לקידום אתרים בגוגל אשר עוזרים למקדמי אתרים לעשות את עבודתם בצורה טובה יותר ויעילה יותר. להלן רשימה של כמה כלים לקידום אתרים אשר חשוב להכיר. לצורך הנוחות אחלק את הכלים לפי תחומים:

סטטיסטיקות

לפני שאתם מחפשים כלים לקידום אתרים בגוגל, חשוב שתבדקו את הסטטיסטיקות של האתר שלכם. כך תוכלו לעקוב ולראות אם מאמצי הקידום שלכם נושאים תוצאות, מהיכן מגיעה התנועה ועוד פרטים הכרחיים בשביל עבודה טובה של מקדם אתרים.

clicky – כלי לניתוח אתרים בזמן אמת המציג לכם מידע מפורט ועדכני על התנועה באתר שלכם. מהיכן מגיעים הגולשים; כמה זמן הם נשארים באתר; הפעולות שהם מבצעים ועוד. עוד תוספת של לכלי זה היא היכולת לבדוק את זמינות האתר מנקודות גאוגרפיות שונות.

גוגל אנליטיקס – אולי אחד הכלים המוכרים ביותר והמקובלים ביותר מבין כל הכלים לקידום אתרים בגוגל. בעזרת כלי זה ניתן למדוד את התנועה ואת התנהגות הגולשים באתר ולקבל הרבה מידע חשוב על הגולשים.

בדיקת מיקום בגוגל

בדיקת המיקום אינה מתבצעת באמצעות חיפוש עצמי מכיוון שיש לקחת בחשבון מילות מפתח שונות, מילים שונות וישנים גורמים נוספים המשפיעים על תוצאות החיפוש.

zefo  – כלי חזק לבדיקת מיקומם אך האמת שזיפו הוא הרבה יותר מכלי לבדיקת מיקומים ומומלץ מאוד להיעזר בו. אמנם אנו מדברים על כלים לקידום אתרים בגוגל אבל כלי זה תומך גם במנועי חיפוש אחרים.

RankTracker– כלי לבדיקת מיקומם העובד בענן. כלי זה מתאים גם לבדיקת מיקומם של סרטי וידאו בגוגל או ביוטיוב ונותן דוחות מפורטים ומועילים. השירות בתשלום.

מחקר מילות מפתח

בחירת מילות מפתח הוא אחד הדברים החשובים ביותר בתחום קידום האתרים וישנם כלים רבים המסייעים לכם לעשות זאת, להלן כמה כלים לקידום אתרים.

keywordtool.io – ידוע שההשלמה האוטומטית של גוגל היא כלי חשוב לבחירת מילות מפתח. היא גם אינדיקציה לחיפושי גולשים וגם בעצם משפיעה על החיפושים עצמם בכך שהיא מציעה אפשרויות השלמה. כלי זה שואב את המידע מההשלמה האוטומטית ופשוט מסייע לכם לאסוף מילות מפתח מהר יותר.

 keywordeye – כלי חזק מאוד לביצוע מחקר מילות מפתח (בתשלום). מאפשר לכם לגלות מה אנשים מחפשים בגוגל, לראות מה טרנדי כרגע בחיפושים באינטרנט, לבצע ניתוח של המתחרים ועוד מבחר כלים הרלוונטיים לנושא מילות המפתח.

זחלנים

גם זחלנים הם כלים לקידום אתרים בגוגל, הם מאפשרים לנו מבט על על האתר שאנו רוצים לקדם או על אתרים מתחרים. בעזרתם ניתן לקבל הרבה מידע חשוב לצורך קידום אתרים.

screaming frog – כלי מעולה למקדמי אתרים, ניתן להשתמש בו בחינם אך הפונקציות המתקדמות הן בתשלום. בעזרתו תוכלו למצוא לינקים שבורים, לבדוק תגיות מטה, לגלות תוכן משוכפל ועוד פונקציות רבות.

sitecondor – כלי חובה לכל מי שעוסק בשיווק דיגיטלי וקידום אתרים. יודע לשלוף מידע, לנתח ולהציג דוחות. ניתן לבצע משימות מתוזמנות ולקבל התראות בזמן אמת.

בדיקת מהירות

בין הכלים לקידום אתרים חייבים לקחת בחשבון גם כלים לבדיקת מהירות. מכיוון שגוגל רוצה להציג לגולשים אתרים איכותיים שיתנו להם חווית משתמש טובה מהירות האתר בהחלט נלקחת בחשבון.

GTmetrix – כלי אהוב עליי במיוחד מכיוון שהוא יודע לנתח את המרכיבים השונים המשפיעים על מהירות האתר. כך אתם יכולים לזהות את מקור הבעיה ולשפר את ביצועי האתר.

אלו הם רק כמה דוגמאות לכלים חשובים בהם משתמשים מקדמי אתרים, חשוב לציין שעם כל הכבוד לכלים שצויינו לעיל, הכלי החשוב ביותר הוא מקדם האתרים עצמו, היצירתיות שלו והעבודה.

לכן חשוב מאוד לעבוד עם מקדם אתרים מנוסה ומקצועי על מנת שנגיע לתוצאות הטובות ביותר בגוגל.

הגיע הזמן להתקדם...

השאירו פרטים לחזרה מהירה