קידום אתרים לעסק חדש

כל מה שעסק חדש צריך במקום אחד!

אנחנו נדאג לכל מה שאתם צריכים

קידום אתרים לעסק חדש

בניית אתר רספונסיבי

בניית האתר היא מאוד חשובה, החל מנראות האתר וחוויית המשתמש עד לזמני תגובה ורספונסיביות. מספר לא מבוטל של אנשים גולש דרך הנייד לכן חשוב להתאים את האתר לפי הצורך של הגולשים כיום.

קידום עסקים חדשים

דו"חות חודשיים על מצב האתר

אנחנו מאמינים בעבודה קשה ובהבאת תוצאות ללקוחות שלנו. הפרסום הטוב ביותר עבורנו הוא מפה לאוזן לכן אנחנו עובדים בשקיפות מלאה עם הלקוחות שלנו ומספקים להם דו"חות חודשיים על הספק העבודה שהיה במהלך החודש ותמונת מצב כללית של האתר.

קידום אתרים לעסקים

כתיבת תוכן איכותי לאתר

גוגל בוחן את אחוזי הנטישה מהאתר מה שנקרא באנגלית Bounce Rate. לכן תפקידנו לייצר תוכן איכותי ומעניין ללקוח שיגרום לו להשאר כמה שיותר זמן באתר ולא רק תוכן רדוד עם מילות מפתח.

קידום עסקים באינטרנט

חשיפה וגיוס לקוחות

בעת פתיחת עסק חדש הדבר המרכזי שאנחנו רוצים להשיג זה כמובן לקוחות, יחד איתנו תקבלו מעטפת שלמה לדרכים שמייצרים לקוחות לעסק החדש שלכם. גיוס הלקוחות מתבצע דרך קידום אורגני, PPC וניהול מדיה חברתית.

קידום עסקים בגוגל

בניית פרופיל קישורים

פרמטר מאוד משמעותי שמשפיע על קידום האתר בגוגל הוא איכות הקישורים הנכנסים לאתר מאתרים חיצוניים. כך גוגל למעשה יודע להעריך את חשיבות האתר שלנו. יחד איתנו תקבלו פתרונות יצירתיים להשגת קישורים איכותיים וקידום האתר בגוגל.

קידום לעסק חדש

אופטימיזציית תוכן ומבנה

עסק חדש שמקים אתר חדש חייב לעשות זאת באופטימיזציית מבנה הנכונה יחד עם התוכן הנכון. השלב הראשוני הוא מחקר מילות מפתח ועליו אנו מבססים את כל תשתית האתר.

לייעוץ חינם - השאירו פרטים

הגדלת כמות הלקוחות - בעזרת קידום נכון

בניית אתר ועיצוב

אנחנו נבנה ונעצב עבורך אתר מקצועי בתחום שבו תרצה לעסוק.

בניית האתר יחד עם חברת קידום אתרים היא הכרחית מכיוון שאנו יודעים בדיוק מה לעשות בכדי לבנות את האתר לכתחילה עם נתונים מצויינים לקידום כך שהאתר שלכם יתקדם מהר מאוד בגוגל ותוכלו לגייס לקוחות במהירות.

קידום אתרים לעסקים
קידום אורגני לעסק חדש

קידום אתרים אורגני וממומן

אנחנו נלווה את העסק החדש שלך כבר מהרגע הראשון בקידום אתרים מקצועי שנשלב בו קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן יחד בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.

ניהול מדיה חברתית

עסק חדש דורש חשיפה ראשונית בכל כלי המדיה החברתית כגון Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter וכו’

על מנת שנוכל לחשוף את המותג שלכם בשוק ולגייס לקוחות עלינו להקים פרופילים ברשתות החברתיות ולנהל אותם באופן אורגני ועל ידי קמפיינים ממומנים.

קידום עסקים בגוגל

מה הלקוחות חושבים

small_c_popup.png

לייעוץ חינם - השאירו פרטים