מחקר מילות מפתח

גיוס לקוחות לעסק שלך דרך מילות מפתח ייחודיות

מה חשוב לדעת כשעושים מחקר מילות מפתח?

קידום אתרים לעסקים

מחקר מעמיק

הדבר הבסיסי ביותר בקידום אתרים הוא לבצע מחקר מעמיק בשוק ובתחום בו אנו עוסקים ולבדוק את כל הוריאציות האפשריות לחיפוש בתחום שלנו ומכך להסיק ממצאים על אילו ביטויים הם הטובים ביותר לקידום ע”פ נפח חיפוש, רמת תחרותיות בשוק וכו’. ברוב הפעמים אנחנו צריכים להיות יצירתיים ולדעת לקדם דווקא ביטויים יצירתיים שיביאו תנועה לאתר שלנו ובסופו של דבר לקוחות

קידום לעסק חדש

ביטויים תחרותיים

בשוק ישנן המון מילים שמתחרים עליהם באופן מוגזם. כגון בשוק ההלוואות, משכנתאות, יהלומים וכו’. אנחנו צריכים להיות חכמים ולהבין שלאו דווקא המילים שמדברות בדיוק על העסק שלי הן המילים שאותן אני צריך לקדם. בהרבה מקרים יהיה לי זול יותר ויעיל יותר לבחור לקדם ביטויים “זנב ארוך” שכוללות עוד מילה או שתיים לפני או אחרי

קידום עסקים באינטרנט

אופן השימוש במילות המפתח

ישנם הרבה טועים שחושבים שאם יוסיפו את הביטוי אותו בחרו לקדם אין ספור פעמים באתר גוגל יקדם אותם באותו ביטוי. ההפך הוא הנכון, גוגל מזהה פעולות מהסוג הזה ודווקא מוריד כלפי מטה אתרים שעושים שימוש גס במילות מפתח באתר שלהם. צריכים להבין כיצד להשתמש במילות מפתח באלגנטיות ולגרום לגוגל להבין שאנו מדברים על הנושא שהיינו רוצים שהוא יבין בלי לרשום את הביטוי במדוייק

קידום אתרים לעסק חדש

מיקוד מילות המפתח

כאשר אנחנו בוחרים ביטויים לקדם באתר חשוב לבדוק כי אכן אלו הביטויים הרלוונטים והממוקדים ביותר שאנו יכולים להשיג בכדי להגיע ללקוחות שלנו. ישנם המון מקרים שאנו בוחרים לקדם ביטויים מסויים שמביאות לאתר שלנו תנועה לא רלוונטית של מבקרים. כמה פעמים קרה לכם שחיפשתם משהו בגוגל וכשניכנסתם לאתר הוא לא ענה על הצרכים שלכם ? אני מתאר לעצמי שלא מעט, אנחנו רוצים להימנע מכך ולהתעסק בלקוחות רלוונטים עבורנו ולשמור על יחס המרה גבוה

לייעוץ חינם השאירו פרטים

מהו מחקר מילות מפתח תקין?

מחקר מילות מפתח נכון

הכלי הראשוני איתו נתחיל לדעת כיצד נוכל לקדם את האתר שלנו הוא מחקר מילות מפתח בגוגל.

למעשה על בסיס המחקר מילים אנו קובעים אילו ביטויים אנחנו הולכים לקדם, איזה תוכן אנחנו הולכים לכתוב במסגרת האופטימיזציה, אילו ביטויים יהיו טובים לשימוש בקמפיין ממומן ואיזה אסטרטגיה אנחנו נבנה בכדי לדרג את עצמנו בתוצאות הגבוהות ביותר לביטויים הכי רלוונטים עבורנו.

איך נדע באילו ביטויים להשתמש ?

לאחר שביצענו מחקר מילות מפתח מעמיק אנו צריכים לחשוב בצורה חכמה ויצירתית כיצד נוכל להשיג את כמות הלקוחות הגדולה ביותר וסוג הלקוחות הממוקד ביותר עבורנו. נבחן את רמת התחרותיות והקושי לכל ביטוי ועל פי התוצאות והמלצת מקדם האתרים נגיע למסקנות הראויות.

קידום אתרים אורגני
חברה לקידום אתרים

כמה ביטויים אפשר לקדם בדף?

ההמלצה היא לא לקדם דף עם יותר מ2-3 ביטויים, עדיף לנו למקד את הדפים שלנו עם ביטויים ספיציפים אותם אנו בוחרים לקדם ולהיות ממוקדים אך ורק בהם בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בקידום.

היכן מומלץ למקם את מילות המפתח באתר שלנו ?

חשוב שמילות המפתח יופיעו בURL, Title, Description, H1, ALT כך נעשה אופטימיזציה נכונה לכל דף ודף באתר שלנו המתמקד בביטוי אותו אנו בוחרים לקדם ובמידה והמילת מפתח עצמה או טקסט שמובן ממנו מה התחום אותו אנו בוחרים לקדם יופיעו בצורה מסודרת וחכמה בפרמטרים הללו גוגל יבין בדיוק על מה האתר או הדף שלנו מדבר ובכך יהיה לנו קל יותר להתקדם בגוגל.

שימוש בביטויים "זנב ארוך" - Long Tail

בהרבה מקרים יהיה טוב וראוי לנו להשתמש בביטויים Long-tail, כלומר ביטויים שמכירים את מילת המפתח שלנו + מילה נוספת או שניים כגון “מקדם אתרים מקצועי בגוגל”.

למרות שהביטוי שאותו אני בוחר לקדם הוא מקדם אתרים, הביטוי שאני אקדם בצורה יעילה יותר יהיה מקדם אתרים מקצועי בגוגל מכיוון שהתחרותיות על הביטוי היא נמוכה בהרבה יותר ואוכל להשיג דרכו בצורה מהירה יותר קהל לקוחות מעולה עבור השירות אותו אני מוכר.

לכן אנו צריכים לראות על פי הממצאים במילות המפתח מה הביטויים הטובים ביותר בהם נוכל להשתמש, על עסק לפי התחום בו הוא עוסק ולפי רמת התחרותיות הקיימת באותו תחום.

קידום אתרים אורגני בגוגל
אופטימיזציה לקידום אתרים

מה המינון הנכון לשימוש במילות המפתח באתר?

ישנם הרבה טועים וחושבים שאם הם מעוניינים לקדם מילת מפתח מסויימת הדרך לעשות זאת היא פשוט לכתוב את אותה מילה בדף מספר רב של פעמים ובכך “לעבוד” על גוגל.

האפקט שיקרה הוא בדיוק הפוך, גוגל מודעת לכל סוגי התחכומים שמקדמי אתרים נהגו לעשות בעבר ושינו את האלגוריתם שלהם בהתאם.

נכון להיום גוגל מחפשת לראות אתר שהטקסט שלו נראה טבעי לחלוטין ללא שום נסיון קידומי וגם שלקוחות אכן מתעניינים בטקסט עם רמת נטישה נמוכה (Bounce Rate) ובכך יהיה לנו פשוט יותר להתקדם בגוגל אם נשתמש במילות המפתח במינון נכון ונדע כיצד לכתוב את הטקסט בצורה חכמה כך שגוגל יבין לבד איזה ביטוי אנו מעוניינים לקדם בלי לומר לו זאת מפורשות מספר רב של פעמים בצורה לא טבעית.

מה הלקוחות חושבים

small_c_popup.png

לייעוץ חינם - השאירו פרטים