קידום אתרים אורגני קידום אתרים ממומן

בדיקת מיקום בגוגל | איך להיות מקום ראשון בגוגל

בדיקת מיקום בגוגל

בדיקת מיקום בגוגל – איך להיות במקום הראשון ?

השאיפה להיות במקום ראשון בגוגל היא השאיפה של כל האתרים. כולנו יודעים שעיקר תשומת הלב של הגולשים היא לתוצאה הראשונה של מנוע החיפוש; אחריה זה לא ממש מעניין אף אחד, בדרך כלל הגולש מוצא את מבוקשו בתוצאת החיפוש הראשונה ואם לא הוא אפילו עושה חיפוש חדש של מילת מפתח מעט שונה. מיקום בגוגל הוא סוגיה מרכזית אך האם זה אפשרי? אנחנו נמצאים בעולם שבו ישנם אינספור אתרי אינטרנט וכל שנייה שעוברת נולדים אתרי אינטרנט חדשים, רבים מהם בעלי אותו האופי והם מתחרים אחד בשני. אז איך בעצם מגיעים למקום ראשון בגוגל, תוך כמה זמן ניתן לעשות זאת ומה בעצם צריך לעשות בשביל להגיע לשם?

בואו נתחיל קודם מנושא בדיקת המיקום בגוגל. בדיקת מיקום בגוגל היא דבר שאותו יש לעשות באופן קבוע מכיוון שאין מדובר בדבר סטטי ויציב. המיקום של האתר יכול להעלות ולרדת כל הזמן; זה מושפע מהאתר שלכם וזה מושפע גם מפעולות הקידום של אתרים אחרים. הדבר השני לגבי מיקום בגוגל הוא איך בדיוק בודקים את זה. אם חשבתם שזה פשוט להריץ חיפוש עצמי בגוגל אז אתם טועים. התוצאות שתקבלו תלויות במילת המפתח שתחפשו, במיקומכם הגאוגרפי ועוד משתנים רבים. הבדיקה צריכה גם להיעשות בהקשר של דפים שונים באתר ולאו דווקא אתר הבית. הבדיקה נעשית באמצעות כלים מיוחדים המפיקים דוחות לגבי מיקום האתר. מקדמי אתרים יודעים כיצד לעשות זאת.

איך להיות מקום ראשון בגוגל?

אם אתם רוצים להגיע למקום ראשון בגוגל מוטב שקודם כל תחפשו מקדם אתרים מקצועי. לנסות לעשות זאת בעצמכם זה חסר סיכוי אם אתם לא מכירים את הנושא לעומקו, לאורכו ולרוחבו. בהחלט ניתן להגיע למקום ראשון בגוגל, אך דרושה עבודה של מספר חודשים. אל תחשבו שמדובר בפרויקט חד פעמי שמסתיים כאשר הגעתם למקום הראשון. קידום אתרים הוא חלק מהפעילות השוטפת שיש לעשות על מנת לשמור על מקומכם בתוצאות החיפוש.

על מנת להגיע אל המקום הראשון מקדמי האתרים עובדים במקביל במספר מישורים. קצר הדף מלדבר על כולם, אל ניתן להסביר בפשטות את ההיגיון שעומד מאחורי הכל. מנוע החיפוש שואף להעניק לגולשים תוצאות חיפוש איכותיות וחווית משמתש. בעצם זה אומר שגוגל משתמשים באלוגריתם אשר תפקידו לוודא שני דברים עיקריים: הראשון הוא שתוצאות החיפוש נותנות מענה אמתי לחיפוש של הגולש. השני הוא שהאתרים המוצגים לגולש הם אתרים ברמה גבוהה.

עכשיו בואו נחזור לשאלה איך להיות מקום ראשון בגוגל?

על מנת להגיע אל המקום הראשון בגוגל על מקדם האתרים לגרום לאתר להיות רלוונטי למילות החיפוש. מילות החיפוש בעצם נובעות בעצם מהמילים שהגולשים מכניסים בשורת החיפוש של גוגל. ישנם כלים שונים המסייעים לנו לבצע את המחקר אך יש גם צורך בהרבה מחשבה והגיון ולא רק הסתמכות על דוחות של כלי המחקר. מקדמי האתרים מחפשים אחר מילות חיפוש רלוונטיות ומטמיעים אותן באתר באמצעות מאמרים ותיאורי מטה. בחירת מילות החיפוש היא חלק חשוב מאוד מכיוון שישנה תחרות קשה.

הדבר השני הוא לגרום לאתר למצוא חן בעיני גוגל על מנת שיקבל דירוג גבוה. על מנת לגרום לאתר לקבל דירוג גבוה יש לפעול בכל האספקטים של האתר, כלומר לעשות לו אופטימיזציה. כל פרט קטן חשוב, החל ממהירות האתר, דרך בניית קישורים ועד שם הדומיין.

השקעה כספית

אין מחיר אחיד לקידום אתרים, ישנם גורמים שונים המשפיעים על התמחור וזה יכול להתחיל בכמה מאות שקלים לחודש ועד אלפי שקלים לחודש. הדבר תלוי באתגר של הקידום; אתר בנישה ייחודית יכול להיות קל לקידום אך אתר הפועל בזירה מאוד תחרותית בה קשה להביא תוצאות ידרוש יותר עבודה והתמחור יהיה יותר גבוה. גם המקצועיות של מקדם האתרים משפיעה; מקדמי אתרים בעלי ניסיון ומוניטין בוודאי ידרשו סכומים גבוהים יותר.

הגיע הזמן להתקדם...

השאירו פרטים לחזרה מהירה